Přeskočit na obsah

O speleocajky.cz

Proč nakupovat na Speleocajky.cz?

Naše filozofie je, že nabízíme pouze takové produkty, o jejichž kvalitě jsme skálopevně přesvědčeni a které bychom si sami pořídili na výpravy do hlubin.

Spolehlivá a rychlá doprava

​Zboží skladem expedujeme do 24 hodin od přijetí platby.
Pokud rychlé dodání nebude možné, budeme vás o tom obratem informovat e-mailem.
Aby k vám všechny zásilky dorazily co nejdříve, zajišťujeme doručení u ověřených dopravců (Zásilkovna a Česká pošta), kteří vám zásilku doručí na adresu v ČR do 24-48 hodin od podání.
Nemusíte mít žádné obavy o doručení, všechny balíčky pečlivě vždy zabalíme a každá zásilka je pojištěna.

 Osobní odběr

Pokud upřednostňujete osobní odběr zboží, můžete si jej vyzvednout v Bílovicích nad Svitavou nebo po předchozí domluvě také v Brně a v Moravském krasu.

Individuální přístup

Klademe velký důraz na individuální přístup k zákazníkovi. Komunikace s Vámi je pro nás naprosto samozřejmá. Většina produktů, které u nás najdete, nám prošla rukama a vyzkoušeli jsme je a víme, jak fungují. Díky tomu Vám umíme poradit a doporučit ten nejvhodnější produkt pro vaše potřeby.

Uděláme vždy maximum, abychom uspokojili i vaše nejnáročnější přání. Nebojte se na nás obrátit.

Myslíme ekologicky

Každá znovu použitá krabice pomůže přírodě.  Proto se maximálně snažíme vracet již jednou použité krabice do oběhu. Společně takto šetříme přírodu.
Balíky balíme pomocí papírové pásky, takže krabice můžete celé bez obav dát do modrých popelnic tříděného odpadu nebo znovu použít.
Faktury posíláme  e-mailem, netiskneme je na papír k zásilce.

Jen vybrané kousky

Speleocajky.cz jsou jediný specializovaný obchod pro jeskyňáře, kaňonáře, záchranáře a T5 kačere. Nenabízíme tisíce produktů, ale jen ověřené a vybrané kousky přehledně seřazené do jednotlivých kategorií. U nás se v e-shopu neztratíte ve zbytečně velkém množství produktů a máte jistotu, že výběrem neuděláte chybu.
Na blogu zveřejnujeme články přínosné pro každého jeskyňáře a vertikálního nadšence, společně s recenzemi produktů.
U značek, které u nás najdete, jsme autorizovanými prodejci, některé z nich v Česku a na Slovensku zastupujeme.

Cajky, které tady najdete, jsou navrženy a vyrobeny jeskyňáři a kaňonáři pro jeskyňáře a kaňonáře. Ať jsou vaše cajky v cajku.


Náš tým

Sebo

Sebastian „Sebo“ Kovačič
Do jeskyní chodím a lozím více než 25 let, vtáhlo mě to dovnitř i s duší. Taky lezu po skalách, chodím do kaňonů a sbírám T5 cache. Prostě se rád pohybuji vertikálně, nahoru i dolů.

Jeskyňářství je záliba jen pro omezený počet nadšenců. I proto není lehké sehnat kvalitní vybavení. Pro většinu firem je vybavení do jeskyní jen popelkou v koutě. Já sám zkoušel různé výrobky od různých výrobců. Mnoho uliček bylo slepých, kým jsem našel to vyhovující.